MyOje.Com | Kadınların Yeni Buluşma Mekanı | Bir Aslan Burcu Erkeği Nasıl Tavlanır?
 

Bir Aslan Burcu Erkeği Nasıl Tavlanır?

25 Mart 2013 Pazartesi 13:10:55

Bookmark and Share

Bir Aslan Burcu Erkeği Nasıl Tavlanır?

Onu sıkboğaz etmeyin. Kaba davranmayın. Sadık olun ve asla yalan söylemeyin.

Yaptıklarını övmeyi ne kadar güçlü biri olduğunu söylemeyi unutmayın.

Onun hobilerine ilgi gösterin. Hatta yakından ilgilenin. Tuttuğu takım kullandığı arabayla ilgili bilgiler edinin.

Farklılığınız olmalı. Yani ne kadar özel bir kadın olduğunuzu ona hissettirin. Onun böylesi güçlü bir kadına layık olduğunu belirtin. Böylece yeri geldiğinde egemen tavırlarınıza göz yumabilir.

Dürüst davranın. Sorunları kavgayla değil anlaşarak çözmeye çalışın.

Bakımlı olun ve dişi yanlarınızı erkeğinize muhakkak hissettirin. Toplumda beğenilen bir kadın olmanız onun gururunu okşayacaktır.

Size yanlış davrandığında geriye çekilin ve bekleyin. Size doğru yaklaştığından hemen pes etmeyin. Ne kadar gururlu bir kadın olduğunuzu gösterin. Ama fazla da uzatmayın. Ona bu hareketleri yakıştırmadığınızı söyleyin.

Onu destekleyin. Size uymayan hareketleri varsa sinirli olduğunda değil sakin olduğu bir gün konuşarak izah etmeye çalışın.

Esprili olun şirin davranın ona isteklerinizden bahsedin. Fakat üstelemeyin. Bunları sırasıyla size sunmaktan zevk alacaktır.

İlişkinize verdiğiniz önemi belirtin. Fakat üzerinde baskı kurmaya kalkmayın. Unutmayın o bir kendi ormanın kralıdır. Onun kraliçesi de sizsiniz.

Cinselliği önemseyin. Yatakta sıcak ve sevgi dolu davranın.

Adım attığı projelerde onun yanında olun. Başarılı olacağını ona çok inandığınızı belirtin.

O ortamı neşelendiren bir erkektir. Yaptığı esprileri hafife almayın. Onu gülümsetmeye çalışın. Minik şakalar yapın. Çocuksu yanlarınızı gösterin. Ama yeri geldiğinde ne kadar güçlü bir kadın olduğunuzu anlamasını sağlayın.

Başkalarının sizin için söyledikleri güzel sözler kendini şanslı bir erkek olarak görmesini sağlayabilir.

Ben özel bir kadınla beraberim diye düşünmesini sağlayın.

Egosu onun her şeyidir. Asla gururunu incitecek sözler etmeyin. Kendinize etmemesi için belli bir saygıyı aranızda muhafaza edin.

Sizin için yaptıklarını özellikle başkalarının yanında övünerek anlatın. Onun ne kadar güçlü bir erkek olduğunu belirtin.

 


 

En Çok Okunan 5 Haber

İLİŞKİLERDE YAŞ FARKI NE KADAR OLMALI? RAHMİ YOK DENİLEN KADIN İKİZ BEBEK DÜNYAYA GETİRDİ GÜNÜN SORUSU: CİNSEL HAYATIM DIŞARIDAN BELLİ OLUR MU? BU YAZ PİKSEL SAÇLAR TREND OLACAK! İŞTE TÜRK KADINININ MUTSUZ OLMASININ ALTINDA YATAN SEBEP