MyOje.Com | Kadınların Yeni Buluşma Mekanı | Bir Balık Burcu Erkeği Nasıl Tavlanır?
 

Bir Balık Burcu Erkeği Nasıl Tavlanır?

6 Nisan 2013 Cumartesi 23:21:11

Bookmark and Share

Bir Balık Burcu Erkeği Nasıl Tavlanır?

 

Bir Balık Burcu Erkeği Nasıl Tavlanır?

Balık erkeğini anlamak çözmek ve belli bir sınırda tutmak imkânsızdır. Eğer hassas bir kadınsanız üzülmeniz mümkündür.

Hassas doğası duygusal derinliği ve nezaketi onu diğer erkeklerden ayıran başlıca özellikleridir. Hayalleri onun için son derece önemlidir. Hiç kimsenin derinliklerini tam anlamıyla öğrenmesine izin vermez. Hep kendine dönük bir yanı kalacaktır. Bu yönünü iyi bilmelisiniz.

İlişkinizle ilgili konularda ne bugün ne gelecek adına size söz vermekten kaçınacak bu erkek ancak ve ancak çok sabırlı dayanıklı ve güçlü bir kadınla ilişkisini sürdürebilir. Eğer siz de kararsız bir kişiyseniz o zaman işiniz zor demektir.

Kimi zaman sizi kızdıran kimi zaman canınızdan bezdiren ve her defasında daha çok bağlanmanıza neden olan bu erkekle gerçek dünyanın zorluklarını paylaşmak oldukça zordur. O ayrı dünyadan gelmiş masalsı bir adamdır. Ya onu çok seversiniz olduğu gibi kabul edersiniz veyahut en başından bu ilişkiye girmezsiniz. Bu kararı verirken iyi düşünmelisiniz.

Bütün bunlara rağmen oldukça nazik şefkatli anlattıklarınızı can kulağıyla dinleyen bu erkek size geçici bir süre de olsa can yoldaşlığı yapabilir. Sizi asla arkadan vurmaz küçük oyunları yoktur.

Onu elinizde tutmak hakikaten zordur. Tam oldu derken bir bakmışsınız kendi dünyasına çekilmiş. Bu nedenle sabırlı olmak zorundasınız.

Şairane bu adam bir sabah uyandığınızda yastığınıza gül bırakır ertesi sabah bakmışsınız bir şiir okuyarak aşkını ilan etmiş. Fakat daha sonra ne olacağını tam olarak kestirmek zordur. Bunlara alışmalısınız. Sadece şunu bilin. O kendine özel bir adam şimdi nazik bir şekilde izin isteyip kapıyı açık gidebilir. İşte bunu kabullenirseniz bir gün yine kapınızı çalması mümkündür. Yani onu olduğu gibi kabul edeceksiniz.

Sakin görünmesine rağmen kendisinden hiç beklenilmeyecek tavırlar da gösterebilen bu erkekle anlaşabilmenin yolu sabırlı olmaktan geçer.

Cinsellik konusunda çok fazla istekli olmayan bu erkek mum ışığında sizinle dans etmekten daha fazla hoşlanabilir. Yani onun için cinsellik ilişkinin merkezinde olan bir olgu değildir. Ama romantizm vazgeçilmezdir.

Size dertlerinden bahsetmesini beklemek yerine çaktırmadan üstüne düşerek onu rahatsız eden durumları öğrenmeniz mümkündür. Fakat sakın ola ki akıl vermeye kalkışmayın. Çünkü bilin ki kibarca dinlese de kendi bildiğini okuyacaktır.

Bir gün verdiği bir kararı ertesi gün değiştirmesi mümkün olacağından esnek düşünmeniz gerekecektir. Yoksa onun bu hali başınızı döndürebilir.

Eğer belli bir miktar parası veya düzenli bir geliri varsa kendince bir düzen kurmuşsa daha huzurlu olacağı kesindir. İşte böyle anlarda onunla aşk yaşamak hoştur. Fakat işler ters gidiyorsa dünya onu sıkıştırıyorsa bilin ki durum pek iç açıcı değildir. O zaman anlayışlı olmak zorundasınız.

Sert tavırlı bir kadın olmayın. Anaç davranın ve ne kadar kızgın olursanız olun yumuşak bir dil ve güler yüzle sizi üzen konu hakkında konuşmaya çalışın.

Kararlılık bir Balık erkeği için zor olabilir. Yani bir sınırda durmak ve düzgün bir seyirde ilerlemek. O ne kadar yüzeye çıkarsa çıksın kendi derinliklerinin sarhoşudur. O nedenle onu olduğu gibi kabul etmelisiniz. Çünkü bunun aksini yapabilmek zordur.

Kendi fikirleri ve kararları konusunda inatçı olan bu adam sanki sizi dinliyormuş gibidir. Oysaki sizin her cümlenizde kendi düşüncelerinin ne kadar doğru olduğunu fark eder. Yani boşuna zaman kaybetmeyin.

 

 

 

En Çok Okunan 5 Haber

KADINLARIN KABUSU SARKAN GÖBEKLERE NE YAPMALI? DOĞALLIĞI BOZMADAN MAKYAJ YAPMANIN İNCELİKLERİ WHATSAPP ARTIK WEB'TE! DOĞUM KONTROL HAPLARI BEYNE ZARAR VERİYOR! KADINLAR HEMCİNSLERİNİN İLK OLARAK NERESİNE DİKKAT EDİYOR?