MyOje.Com | Kadınların Yeni Buluşma Mekanı | Bir Kova Erkeği Nasıl Tavlanır?

Bir Kova Erkeği Nasıl Tavlanır?

3 Nisan 2013 Çarşamba 19:04:42

Bookmark and Share

Bir Kova Erkeği Nasıl Tavlanır?


Bir Kova Erkeği Nasıl Tavlanır?

Çok iyi dost ve arkadaştır. Fakat iyi bir âşık olması fazla zaman alır. Sabretmeyi bilmelisiniz.

Sadakat konusunda tam anlamıyla söz vermekte zorlanan bu erkek bir anda hayatınızdan çekip gidebilir. Ona göre insan özgür olmalıdır.

Arkadaş canlısı oldukça sosyal olan bu erkek aynı şeyleri sizden de bekleyecektir. Çevresindeki kişilere ve özel dostlarına önem vermenizi isteyecektir. Ne yapmanız gerektiğinizi anlamışsınızdır.

Ayrılsanız bile bu erkeğe kırılmanız kızmanız pek mümkün değildir. Çünkü dost kalmayı kesinlikle başarır. Hatta ayrıldıktan sonra çok daha iyi anlaştığınızı fark edebilirsiniz. Bu sizin için biraz zor olabilir.

Kendini kısıtlanmış hissetmekten hiç hoşlanmaz. Ona baskıda bulunmanız en başından onu kaybetmeniz anlamına gelebilir. Baskı bu erkekleri kaçırır.

Sabit görüşlüdür ve ona göre kendi düşünceleri eşsizdir. Duygularıyla hareket etmeyen bu erkek hassasiyetiniz karşısında kolayca sıkılabilir.

Orijinal keşiflerin adamıdır. Pek sıcakkanlı değildir. Sevgisini belli etmez.

Evlilik kelime itibariyle bile onu ürkütebilir. Ya çok erken bir yaşta veya oldukça geç bir zamanda evlendiklerini gözlemledim. Bu nedenle ilişkiye başladıktan bir süre sonra evlenmek isteyen birisiyseniz bunun gerçekleşmeme ihtimalini göz önüne almalısınız.

Hayalleri onun için çok değerlidir. Bunları hafife alan bir kadından asla hoşlanmaz.

Eğer tutkulu bir kadınsanız Kova erkeğinin rahat tavırları nedeniyle acı çekeceğiniz bir gerçektir.

Aşırı duygusal biriyle yapamaz. Üzerine fazla düşmenizden hoşlanmaz. Ne kadar bağımsız olmasına izin verirseniz o denli ilişkisine değer verir.

Sosyal konularda farklı düşünceleri vardır. Onunla sohbet çok zevklidir. Ama iş duyguları konuşmaya gelince ortadan ya kaybolur veyahut başka şeylerden bahseder.

Farklı ve oldukça sıra dışı bir erkektir. Ondan klasik düşünmesini beklemeyin. Bu aranızda asla kapanmayacak bir uçurum oluşturur.

Ulaşılmaz oldukça farklı bir erkektir. Ancak ateşli özgür düşünceli rahat tavırlı bir kadın onunla baş edebilir. Fakat bir zaman sonra o da çekip gideceğinden tam sağlıklı bir ilişki yaşamak kolay olmayabilir.


Beklenmedik tepkiler alışılmadık tavırların fakat buna rağmen karşı cins tarafından oldukça beğenilen bu erkeklerin kadınlarda en dikkat ettiği husus arkadaşça paylaşımdır. Onun dert ortağı can yoldaşı olursanız uzun yıllar birlikte olmanız mümkündür.

Bir Kova erkeğini unutmak oldukça zordur. Çünkü öylesine değişik tavırları ve öylesine şahsına özeldir ki ondan ayrıldığınız anda bir mıknatıs gibi ona çekildiğinizi fark edebilirsiniz. Çünkü oldukça özeldir.

 

En Çok Okunan 5 Haber

FLÖRTÜNÜZÜN KÖTÜ GİTTİĞİNİ GÖSTEREN İŞARETLER İNCE VE KAVİSLİ BİR BELE SAHİP OLMAK İMKANSIZ DEĞİL! İSMİMİ DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM, NE YAPMALIYIM? İŞTE CEVABI BÖLGESEL ZAYIFLAMANIN ALTIN KURALLARI KADINLARIN RUH SAĞLIĞI DAHA BOZUK! PEKİ SEBEP NE?