MyOje.Com | Kadınların Yeni Buluşma Mekanı | Burçlara Göre Olumlu Özellikler
 

Burçlara Göre Olumlu Özellikler

7 Kasım 2012 Çarşamba 00:11:15

Bookmark and Share

Burçlara Göre Olumlu Özellikler

Burçlar Ve Beğenilen Özellikleri

KOÇ:
Öncü ve maceracıdır. Girişken, yönlendirme özelliği ve enerjisi yüksektir. Engelleri aşabilme yetisi yüksek, lider, dürüst ve hazır cevapdır.

BOĞA:
Pratik, güvenilir, kararlı, uyumlu, tahammüllü, Sıcak kanlıdır. Güçlü değer yargılarına sahiptir. Sanata ve güzelliğe düşkündür. Güçlü isteklere sahiptir. Duygulara önem verir.

İKİZLER:
Uyumlu, entelektüel, çabuk kavrayan, mantıklı, konuşkan, canlı, sempatik, yeniliklere açık kişiliğe sahiptir. Aynı anda bir kaç işi birden yapabilirler.

YENGEÇ:
Nazik, hassas, sempatik ve merhametlidirler. Düş güçleri yüksektir. Analık ve babalık duygulan güçlüdür. Ailesine ve evine düşkün olurlar. İyi bir eştirler. Israrlı ve beceriklidirler. Tutumludurlar.

ASLAN:
Yüce gönüllü, Cömert, yaratıcı, fedakardırlar. Üstünlük ve yaratıcılık en belirgin özellikleridir. Neşelidirler erkekler için; babalık güdüleri çok yoğundur. Açık zihinli ve organizatörlerdir.

BAŞAK:
Analizci, pratik zekalı. Dikkali, Dost canlısıdırlar. titiz, temiz ve hamarattırlar. Alçak gönüllü, espirili ve İyilik severlerdir ve modaya meraklıdırlar.

TERAZİ:
Güzel, zarif, ince, çekici, kreatif ve alımlı olmaları en belirgin özellikleridir. Güzel sanatlara yeteneklidirler. Sevimli, uyumlu, romantik, iyi niyetlidirler. Siyasete meraklı, diplomatik olurlar. İş hayatında iyi ortaktırlar.

AKREP:
Sırdaş, Yüksek analiz gücüne sahip, duygularını belli etmeyen, güçlü sezgilere sahip, duygusal ve dost canlısıdırlar.. Cazibesi ile her ortamda dikkatleri üzerine toplar. Seksapatesi yüksektir. Güçlü, çalışkan, kararlı olurlar. Unutmaz. Yüksek analiz gücüne sahip, anlayışlıdırlar. Pişmanlık duygusunu çok yoğun yaşarlar

YAY:
Keyifli, neşeli, sportmen, îş bilen, açık zihinli, adaptasyon kabiliyetleri yüksek, felsefidirler. Özgürlüğüne düşkün, dışa dönük, yüksek hayal gücüne sahip , kültürlü, Olgun insanlardır.

OĞLAK:
Çalışkan, güvenilir, kararlı, istekli, sabırlı, azimli, ihtiyatlı, disiplinli, plancı, espri gücü yüksek insanlardır.. Düzenli ve sebatkar olurlar. Azla yetinir, olaylar karşısında dirayetlidirler. sorumluluk sahibi,iyi aile ebeveynleri olurlar.

KOVA:

Dost canlısı, hümanist, vefalıdırlar. Yeniliklere açık, icatlardan hoşlanan, mücadeleci kişilikleri vardır. Olaylar karşısında yılmazlar.

BALIK:
Alçak gönüllü, şefkatli, yardımsever, merhametli, iyi niyetli, hassas, duygusaldırlar. Çabuk adapte olabilirler. Anlayışlı, nazik, sezgili, renkli hayaller dünyası olan, rerin duygulara sahip, sevgiye düşkün, güzel sanatlarda başarılıdırlar.

En Çok Okunan 5 Haber

İLİŞKİLERDE YAŞ FARKI NE KADAR OLMALI? RAHMİ YOK DENİLEN KADIN İKİZ BEBEK DÜNYAYA GETİRDİ GÜNÜN SORUSU: CİNSEL HAYATIM DIŞARIDAN BELLİ OLUR MU? BU YAZ PİKSEL SAÇLAR TREND OLACAK! YENİ DOĞAN BEBEKLER NEDEN SÜREKLİ HIÇKIRIR?