MyOje.Com | Kadınların Yeni Buluşma Mekanı | Vücuda Streç Film Sarılarak Zayıflamak Sağlıklı mı?

Vücuda Streç Film Sarılarak Zayıflamak Sağlıklı mı?

23 Aralık 2012 Pazar 12:03:38

Bookmark and Share

Vücuda Streç Film Sarılarak Zayıflamak Sağlıklı mı?

Vücuda Streç Film Sarılarak Zayıflamak Sağlıklı mı?

     Zayıflamak için kadınlar her türlü yolu denerler. Halk arasında çok yaygın olan kadınların sorunlu bölgelerine poşet sarmaları. Çöp poşetini giyisi gibi kesip yürüyüş yapanlar, bacaklarını zayıflatmak için streç film saranlar terleyerek yağlarını eritebileceklerine inanırlar. Acaba bu işlem ne kadar sağlıklı?


      Uzmanlar poşet sararak zayıflamaya çalışılmasının yanlış olduğunu belirtiyor. Vücuda poşet sarıldığında oluşan aşırı terleme vücudun su ve tuz kaybına neden oluyor. Bu da pek çok hastalığa davetiye çıkarıyor. Ani Mineral ve su kaybı vücut için çok tehlikeli! Bayılmalara hatta sağlıkta ciddi bozulmalara neden olabiliyor. Vücut poşet içerisinde kapalı kalıp sürekli terlerken hava alamaz ve serinleyemez bu durum cilt hastalıkları gibi çeşitli hastalıklara neden olabilir.

     Vücuda poşet sarmak zayıflatmaz. Siz vücudunuza poşet sarıp yürüdüğünüzde kilo verdiğinizi zannedersiniz, oysaki vücutta eksilen yalnızca sudur ve kısa sürede geri gelir. Bu tür ilkel yöntemlerle sağlığınızı tehlikeye atmayın.

 

En Çok Okunan 5 Haber

ERKEKLERİN TERCİH ETTİĞİ KADININ İLK ÖZELLİĞİ GÜZEL OYUNCU: 'ERKEK DEDİĞİN AMUDA KALKARAK SEVER' HAYALİNİ KURDUĞUNUZ SİVİLCESİZ CİLDİN DOĞAL FORMÜLÜ BURADA İŞTE ERKEKLERİN CİNSEL ARZUSUNUN DORUĞA ÇIKTIĞI GÜN AŞKTA VÜCUT DİLİ HERŞEYİ ELE VERİR! İŞTE GÜZEL BİR ÖRNEK