MyOje.Com | Kadınların Yeni Buluşma Mekanı | Vücuda Streç Film Sarılarak Zayıflamak Sağlıklı mı?
 

Vücuda Streç Film Sarılarak Zayıflamak Sağlıklı mı?

23 Aralık 2012 Pazar 12:03:38

Bookmark and Share

Vücuda Streç Film Sarılarak Zayıflamak Sağlıklı mı?

Vücuda Streç Film Sarılarak Zayıflamak Sağlıklı mı?

     Zayıflamak için kadınlar her türlü yolu denerler. Halk arasında çok yaygın olan kadınların sorunlu bölgelerine poşet sarmaları. Çöp poşetini giyisi gibi kesip yürüyüş yapanlar, bacaklarını zayıflatmak için streç film saranlar terleyerek yağlarını eritebileceklerine inanırlar. Acaba bu işlem ne kadar sağlıklı?


      Uzmanlar poşet sararak zayıflamaya çalışılmasının yanlış olduğunu belirtiyor. Vücuda poşet sarıldığında oluşan aşırı terleme vücudun su ve tuz kaybına neden oluyor. Bu da pek çok hastalığa davetiye çıkarıyor. Ani Mineral ve su kaybı vücut için çok tehlikeli! Bayılmalara hatta sağlıkta ciddi bozulmalara neden olabiliyor. Vücut poşet içerisinde kapalı kalıp sürekli terlerken hava alamaz ve serinleyemez bu durum cilt hastalıkları gibi çeşitli hastalıklara neden olabilir.

     Vücuda poşet sarmak zayıflatmaz. Siz vücudunuza poşet sarıp yürüdüğünüzde kilo verdiğinizi zannedersiniz, oysaki vücutta eksilen yalnızca sudur ve kısa sürede geri gelir. Bu tür ilkel yöntemlerle sağlığınızı tehlikeye atmayın.

 

En Çok Okunan 5 Haber

GÖRME ENGELLİ ANNE ÖZEL GÖZLÜK SAYESİNDE BEBEĞİNİ GÖRDÜ GÜNÜN SORUSU: ASPİRİN GERÇEKTEN SELÜLİTE İYİ GELİYOR MU? KIŞ HAMİLELİĞİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN İKİ ŞEY İKİ ÇOCUKLU GÜZEL OYUNCU GÖRENLERİ ADETA MEST ETTİ ÇOCUĞUNUZUN OTURUŞ ŞEKLİNE HİÇ DİKKAT ETTİNİZ Mİ?